KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16064150

nr 1606 4150

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 59x79 cm, yttermått inklusive ram: 83x104 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 19 mars 2024
kl 10:14:59